MENU

MAJLIS PERBANDARAN BENTONG
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Dato’ Rose Samsul bin Abdul Razak Dato’ Rose Samsul bin Abdul Razak, DIMP., AAP., AMP. Yang Dipertua 54 09 2221148 09 2223729 ydp@mpbentong.gov.my
SETIAUSAHA
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Noorul Nazreen Binti Nordin, AAP Setiausaha Pegawai Tadbir N52 09-2221148 09-2223729 noorul@mpbentong.gov.my
JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Ida Rozana Binti Mohd Yusoff Ketua Jabatan Khidmat Pengurusan Pegawai Tadbir N41 09-2221148 09-2223729 idarozana@mpbentong.gov.my
Masliza binti Mat Saod Penolong Pegawai Tadbir, N29 09-2221148 09-2223729
JABATAN KEJURUTERAAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Ahmad Sabri Bin Salam Ketua Jabatan Kejuruteraan Jurutera Gred J44 09-2221148 09-2223729 sabri@mpbentong.gov.my
Azmi Bin Abdul Latif Penolong Jurutera JA36 09-2221148 09-2223729 azmi@mpbentong.gov.my
Shahrul Nizam Bin Abdul Malek Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729 shahrul@mpbentong.gov.my
Roslailee Binti Hassan Penolong Juruukur Bahan JA29 09-2221148 09-2223729
Nor Arisazlini Binti Mohamad Arisun Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
Mohd Rustham Bin Idris Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
Nurul Hafiza Binti Hamdan Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
Muhammad Iqmal Hakim Bin Ayub Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
JABATAN LANDSKAP
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Noor Izwana Binti Ab. Khalid Ketua Jabatan Landskap Arkitek Landskap J41 09-2221148 09-2223729
Mohamad Nizar Bin Mohamad Nazri Penolong Pegawai Pertanian Gred GA29 09-2221148 09-2223729 nizar@mpbentong.gov.my
Khairulamri Bin Yusoff Penolong Arkitek Landskap JA29 09-2221148 09-2223729 amri@mpbentong.gov.my
JABATAN PERANCANGAN BANDAR
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Akhbar Zahim Bin Said Ketua Jabatan Perancangan Bandar Pegawai Perancang Bdr Dan Desa J44 09-2221148 09-2223729 akhbar@mpbentong.gov.my
Wan Zulredah Binti Wan Awang Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa JA36 09-2221148 09-2223729 zulredah@mpbentong.gov.my
Mohd Asrul Bin Zaimi Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa JA29 09-2221148 09-2223729 asrul@mpbentong.gov.my
Laila Afifah Binti Rosli Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa Gred JA29 09-2221148 09-2223729
Khalijah Binti Yaakub Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa JA36 09-2221148 09-2223729 khalijah@mpbentong.gov.my
JABATAN KAWALAN BANGUNAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Mohd Khairi Bin Nasip Penolong Pegawai Senibina JA29 09-2221148 09-2223729
Roziyati Idayu Binti Musa Ketua Jabatan Kawalan Bangunan Arkitek Gred J44 09-2221148 09-2223729 idayu@mpbentong.gov.my
Muhamad Rozaini Bin Ramli Penolong Pegawai Senibina Gred JA36 09-2221148 09-2223729 rozaini@mpbentong.gov.my
Maharani Binti Ab. Rahman Penolong Pegawai Senibina, Gred JA36 (KUP) 09-2221148 09-2223729
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTANAH
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Sr. Jamiri Bin Haji Sainan Ketua Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Hartanah Pegawai Penilaian W44 09-2221148 09-2223729 jamiri@mpbentong.gov.my
Khalinor Bin Khairon Penolong Pegawai Penilaian W32 09-2221148 09-2223729 khalinor@mpbentong.gov.my
Sr. Siti Hanim Binti Abu Hasan Penolong Pegawai Penilaian W29 09-2221148 09-2223729
JABATAN PERBENDAHARAAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Mohd Farid Bin Abdul Manap Ketua Jabatan Perbendaharaan Akauntan, W44 09-2221148 09-2223729
Noor Jamriakidah binti Jamaluddin Penolong Akauntan,W32 09-2221148 09-2223729 noor@mpbentong.gov.my
Norazwanie Binti Abas Penolong Akauntan W29 09-2221148 09-2223729
BAHAGIAN PESURUHJAYA BANGUNAN (COB)
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Muhammad Fuad Ezral Bin Paspo Anuar Ketua Bahagian Pesuruhjaya Bangunan (COB) Penolong Pegawai Penilaian W29 09-2221148 09-2223729
Noor Hidayu Binti Abdul Rapar Penolong Pegawai Penilaian W29 09-2221148 09-2223729 noorhidayu@mpbentong.gov.my
Syahidanafisha Binti Naseri Penolong Akauntan, W29 09-222 1148 09-2223729
Syahidanafisha Binti Naseri Penolong Akauntan, W29 09-222 1148 09-2223729
JABATAN PERKHIDMATAN MASYARAKAT
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Ahmad NilHakim Ahmad Nilhakim Bin Abdul Rahim Ketua Jabatan Perkhidmatan Masyarakat Pegawai Tadbir N41 09-2221148 09-2223729 hakim@mpbentong.gov.my
Isrulhizam Bin Ab Khalid Pegawai Tadbir N41 09-2221148 09-2223729 isrul@mpbentong.gov.my
Nor Hashimah Binti Arsad Penolong Pegawai Tadbir N29 09-2221148 09-2223729 hashimah@mpbentong.gov.my
JABATAN KESIHATAN AWAM DAN PERKHIDMATAN PERBANDARAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Norizam Bin Saad Ketua Jabatan Kesihatan Awam Dan Perhidmatan Perbandaran Pegawai Kesihatan Persekitaran U41 09-2221148 09-2223729
Farizzudin Bin Nawi Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 09-2221148 09-2223729 farizzudin@mpbentong.gov.my
Noor Zariah Binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 09-2221148 09-2223729
BAHAGIAN PUSAT SETEMPAT (OSC)
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
TPr. Mohamad Irewan bin Hanafi Ketua Bahagian Pusat Setempat (OSC) Pegawai Perancang Bandar Dan Desa J44 09-2221148 09-2223729 irewan@mpbentong.gov.my
Ida Rina binti Mat Ibrahim Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729 idarina@mpbentong.gov.my
Nurul Hidayah Binti Mohd Derus Penolong Pegawai Senibina JA29 09-2221148 09-2223729
Muhammad Faiz Akmal Bin Mohd Mohidin Penolong Pegawai Senibina JA29 09-2221148 09-2223729
BAHAGIAN AUDIT DALAM
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Aziah Binti Kassim Ketua Bahagian Audit Dalam Penolong Juruaudit W29 09-2221148 09-2223729 aziah@mpbentong.gov.my
BAHAGIAN UNDANG - UNDANG
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Zuhara Binti Ismail Ketua Bahagian Undang - Undang Pegawai Undang-Undang L44 09-2221148 09-2223729 zuhara@mpbentong.gov.my
Omar Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Undang-Undang L32 09-2221148 09-2223729 omar@mpbentong.gov.my
BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Nor Fadlina Binti Ariffin Nor Fadlina Binti Ariffin Ketua Bahagian Teknologi Maklumat Pegawai Teknologi Maklumat FA41 09-2221148 09-2223729 fadlina@mpbentong.gov.my
Jalela Binti Mat Fauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA32 09-2221148 09-2223729 jalela@mpbentong.gov.my
Nor Faizuddin bin Nor Saidi Nor Faizuddin bin Nor Saidi Penolong Pegawai Tadbir, N29 09-2221148 09-2223729 faizuddin@mpbentong.gov.my
Moies Abdul Moies Bin Japri Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 09-2221148 09-2223729 moiesjapri@mpbentong.gov.my
JABATAN PENGUATKUASAAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Muhammad Iwan bin Arasaad Ketua Jabatan Penguatkuasaan Penolong Pegawai Penguatkuasa, KP29