MENU

JABATAN LANDSKAP
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Khairulamri Bin Yusoff Penolong Arkitek Landskap JA29 09-2221148 09-2223729 amri@mpbentong.gov.my
Mohamad Nizar Bin Mohamad Nazri Pen. Peg. Pertanian Gred G32 09-2221148 09-2223729 nizar@mpbentong.gov.my
JABATAN KESIHATAN AWAM DAN PERHIDMATAN PERBANDARAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Farizzudin Bin Nawi Pen.Peg. Kesihatan Persekitaran U29 09-2221148 09-2223729 farizzudin@mpbentong.gov.my
JABATAN KAWALAN BANGUNAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Roziyati Idayu Binti Musa Arkitek Gred J44 09-2221148 09-2223729 roziyati@mpbentong.gov.my
Khalijah Binti Yaakub Pen. Peg. Perancang Bandar Dan Desa JA36 09-2221148 09-2223729 khalijah@mpbentong.gov.my
Muhamad Rozaini Bin Ramli Penolong Pegawai Senibina Gred JA36 09-2221148 09-2223729 rozaini@mpbentong.gov.my
BAHAGIAN PUSAT SETEMPAT (OSC)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Azreen binti Abu Bakar Peg.Perancang Bdr Dan Desa J41 09-2221148 norazreen@mpbentong.gov.my
Akhbar Zahim Bin Said Peg.Perancang Bdr Dan Desa J44 09-2221148 09-2223729 akhbar@mpbentong.gov.my
Ida Rina binti Mat Ibrahim Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729 idarina@mpbentong.gov.my
BAHAGIAN PESURUHJAYA BANGUNAN (COB)
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Juliana Binti Abdullah Pen.Peg Penilaian W36 09-2221148 09-2223729 juliana@mpbentong.gov.my
Kemaskini Terakhir: Sabtu, 22 Februari 2020 - 6:59pm