MENU

MAJLIS PERBANDARAN BENTONG
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Dato' Hajah Aida Munira Binti Abdul Rafar, DIMP., SMP., AAP. Yang Dipertua M54 09 2221148 09 2223729 ydp@mpbentong.gov.my
SETIAUSAHA
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Tuan Halimi Bin Idris Setiausaha N48 09-2221148 09-2223729 halimi@mpbentong.gov.my
JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Ida Rozana Binti Mohd Yusoff Ketua Jabatan Khidmat Pengurusan (P) Penolong Pegawai Tadbir N36 09-2221148 09-2223729 idarozana@mpbentong.gov.my
JABATAN KEJURUTERAAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Ahmad Sabri Bin Salam Ketua Jabatan Kejuruteraan Jurutera Gred J44 09-2221148 09-2223729 sabri@mpbentong.gov.my
Azmi Bin Abdul Latif Penolong Jurutera JA36 09-2221148 09-2223729 azmi@mpbentong.gov.my
Shahrul Nizam Bin Abdul Malek Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729 shahrul@mpbentong.gov.my
Roslailee Binti Hassan Penolong Juruukur Bahan JA29 09-2221148 09-2223729
Mohd Azmi Bin Ismail @ Mat En Penolong Jurutera, Gred JA29 (Kup 15 Tahun) 09-2221148 09-2223729
Nor Arisazlini Binti Mohamad Arisun Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
Mohd Rustham Bin Idris Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
Nurul Hafiza Binti Hamdan Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
Muhammad Iqmal Hakim Bin Ayub Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
JABATAN LANDSKAP
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Aziah Binti Kassim Ketua Jabatan Landskap (P) Penolong Juruaudit W29 09-2221148 09-2223729 aziah@mpbentong.gov.my
Mohamad Nizar Bin Mohamad Nazri Penolong Pegawai Pertanian Gred G32 09-2221148 09-2223729 nizar@mpbentong.gov.my
Khairulamri Bin Yusoff Penolong Arkitek Landskap JA29 09-2221148 09-2223729 amri@mpbentong.gov.my
JABATAN PERANCANGAN BANDAR
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Akhbar Zahim Bin Said Ketua Perancang Bandar (P) Pegawai Perancang Bdr Dan Desa J44 09-2221148 09-2223729 akhbar@mpbentong.gov.my
Wan Zulredah Binti Wan Awang Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa JA36 09-2221148 09-2223729 zulredah@mpbentong.gov.my
Mohd Asrul Bin Zaimi Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa JA29 09-2221148 09-2223729 asrul@mpbentong.gov.my
Laila Afifah Binti Rosli Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa Gred JA29 09-2221148 09-2223729
Mohd Khairi Bin Nasip Penolong Pegawai Senibina JA29 09-2221148 09-2223729
JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTANAH
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Jamiri Bin Haji Sainan Ketua Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Hartanah Pegawai Penilaian W44 09-2221148 09-2223729 jamiri@mpbentong.gov.my
Khalinor Bin Khairon Penolong Pegawai Penilaian W32 09-2221148 09-2223729 khalinor@mpbentong.gov.my
Siti Hanim Binti Abu Hasan Penolong Pegawai Penilaian W29 09-2221148 09-2223729
Muhammad Fuad Ezral Bin Paspo Anuar Penolong Pegawai Penilaian W29 09-2221148 09-2223729
JABATAN PERBENDAHARAAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Noorjamriakidah Binti Jamaluddin Ketua Jabatan Perbendaharaan (P) Penolong Akauntan W32 09-2221148 09-2223729 noor@mpbentong.gov.my
Syahidanafisha Binti Naseri Penolong Akauntan W29 09-2221148 09-2223729
JABATAN KAWALAN BANGUNAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Roziyati Idayu Binti Musa Ketua Jabatan Kawalan Bangunan Arkitek Gred J44 09-2221148 09-2223729 roziyati@mpbentong.gov.my
Khalijah Binti Yaakub Penolong Pegawai Perancang Bandar Dan Desa JA36 09-2221148 09-2223729 khalijah@mpbentong.gov.my
Muhamad Rozaini Bin Ramli Penolong Pegawai Senibina Gred JA36 09-2221148 09-2223729 rozaini@mpbentong.gov.my
Mohd Faizul Bin Rusli Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
Nurul Hidayah Binti Mohd Derus Penolong Pegawai Senibina JA29 09-2221148 09-2223729
Ahmad Amimar Bin Man Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729
JABATAN PENGUATKUASAAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Ahmad Nilhakim Bin Abdul Rahim Ketua Jabatan Penguatkuasaan (P) Penolong Pegawai Penguatkuasa Kp32 09-2221148 09-2223729 hakim@mpbentong.gov.my
JABATAN PERKHIDMATAN MASYARAKAT
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Nor Hashimah Binti Arsad Ketua Jabatan Perkhidmatan Masyarakat (P) Penolong Pegawai Tadbir N29 09-2221148 09-2223729 hashimah@mpbentong.gov.my
Isrulhizam Bin Ab Khalid Penolong Pegawai Tadbir N29 09-2221148 09-2223729 isrul@mpbentong.gov.my
JABATAN KESIHATAN AWAM DAN PERHIDMATAN PERBANDARAN
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Zuhara Binti Ismail Ketua Jabatan Kesihatan Awam Dan Perhidmatan Perbandaran (P) Pegawai Undang-Undang L44 09-2221148 09-2223729 zuhara@mpbentong.gov.my
Norizam Bin Saad Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U36 09-2221148 09-2223729
Farizzudin Bin Nawi Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 09-2221148 09-2223729 farizzudin@mpbentong.gov.my
Noor Zariah Binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 09-2221148 09-2223729
BAHAGIAN PUSAT SETEMPAT (OSC)
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Akhbar Zahim Bin Said Ketua Bahagian Pusat Setempat (OSC) Pegawai Perancang Bandar Dan Desa J44 09-2221148 09-2223729 akhbar@mpbentong.gov.my
Nor Azreen binti Abu Bakar Pegawai Perancang Bandar Dan Desa J41 09-2221148 norazreen@mpbentong.gov.my
Ida Rina binti Mat Ibrahim Penolong Jurutera JA29 09-2221148 09-2223729 idarina@mpbentong.gov.my
Muhammad Faiz Akmal Bin Mohd Mohidin Penolong Pegawai Senibina JA29 09-2221148 09-2223729
BAHAGIAN AUDIT DALAM
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Aziah Binti Kassim Ketua Bahagian Audit Dalam Penolong Juruaudit W29 09-2221148 09-2223729 aziah@mpbentong.gov.my
BAHAGIAN UNDANG - UNDANG
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Zuhara Binti Ismail Ketua Bahagian Undang - Undang Pegawai Undang-Undang L44 09-2221148 09-2223729 zuhara@mpbentong.gov.my
Omar Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Undang-Undang L32 09-2221148 09-2223729 omar@mpbentong.gov.my
BAHAGIAN PESURUHJAYA BANGUNAN (COB)
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Juliana Binti Abdullah Ketua Bahagian Pesuruhjaya Bangunan (Cob) Penolong Pegawai Penilaian W36 09-2221148 09-2223729 juliana@mpbentong.gov.my
Noor Hidayu Binti Abdul Rapar Penolong Pegawai Penilaian W29 09-2221148 09-2223729 noorhidayu@mpbentong.gov.my
Norazwanie Binti Abas Penolong Akauntan W29 09-2221148 09-2223729
BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT
Foto Nama Jawatan Gred Tel Faks Emel
Nor Fadlina Binti Ariffin Ketua Bahagian Teknologi Maklumat Pegawai Teknologi Maklumat F41 09-2221148 09-2223729 fadlina@mpbentong.gov.my
Jalela Binti Mat Fauzan Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 09-2221148 09-2223729 jalela@mpbentong.gov.my
Abdul Moies Bin Japri Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 09-2221148 09-2223729
Kemaskini Terakhir: Ahad, 5 Julai 2020 - 5:20pm