MENU

JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTANAH
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Jamiri Bin Haji Sainan Pegawai Penilaian W44 09-2221148 09-2223729 jamiri@mpbentong.gov.my
Khalinor Bin Khairon Penolong Pegawai Penilaian W32 09-2221148 09-2223729 khalinor@mpbentong.gov.my
JABATAN KEJURUTERAAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Shahrul Nizam Bin Abdul Malek Penolong Jurutera Ja29 09-2221148 09-2223729 shahrul@mpbentong.gov.my
Ahmad Sabri Bin Salam Jurutera Gred J44 09-2221148 09-2223729 sabri@mpbentong.gov.my
Azmi Bin Abdul Latif Penolong Jurutera Ja36 09-2221148 09-2223729 azmi@mpbentong.gov.my
JABATAN PERKHIDMATAN MASYARAKAT
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nor Hashimah Binti Arsad Pen.Peg. Tadbir N32 09-2221148 09-2223729 hashimah@mpbentong.gov.my
Isrulhizam Bin Ab Khalid Pen.Peg. Tadbir N32 09-2221148 09-2223729 isrul@mpbentong.gov.my
JABATAN PERANCANGAN BANDAR
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Affandi Bin Haji Razali Pegawai Perancang Bdr Dan Desa J44 09-2221148 09-2223729 affandi@mpbentong.gov.my
Wan Zulredah Binti Wan Awang Pen. Peg. Perancang Bdr Dan Desa Ja36 09-2221148 09-2223729 zulredah@mpbentong.gov.my
Mohd Asrul Bin Zaimi Pen. Pegawai Perancang Bdr Dan Desa Ja29 09-2221148 09-2223729 asrul@mpbentong.gov.my
Kemaskini Terakhir: Isnin, 17 September 2018 - 12:47am