MENU

Jabatan Kejuruteraan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ahmad Sabri bin Salam Ahmad Sabri bin Salam Jurutera J41 09-2221148 sabri@mpbentong.gov.my
Bahagian Kerja Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Roslailee binti Hassan Penolong Jurukur Bahan J29 09-2221148 roslailee@mpbentong.gov.my
Azmi bin Abd Latif Penolong Jurutera J29 09-2221148 azmi@mpbentong.gov.my
Bahagian Elektrikal
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Shahrul Nizam bin Abdul Malek Penolong Jurutera J29 09-2221148 shahrul@mpbentong.gov.my
Jabatan Kawalan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Roziyati Idayu binti Musa Roziyati Idayu binti Musa Arkitek J41 09-2221148 idayu@mpbentong.gov.my
Bahagian Kawalan Bangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Khalijah binti Yaakub 09-2221148 khalijah@mpbentong.gov.my
Bahagian Rekabentuk
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Maharani binti Ab Rahman Penolong Pegawai Senibina J29 09-2221148 maharani@mpbentong.gov.my
Jabatan Perancangan Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohd Affandi bin Razali Mohd Affandi bin Razali Pegawai Perancang Bandar dan Desa J41 09-2221148 affandi@mpbentong.gov.my
Bahagian Perancangan Permbangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Wan Zulredah binti Wan Awang Wan Zulredah binti Wan Awang 09-2221148 zulredah@mpbentong.gov.my
Bahagian Lanskap
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Mohamad Nizar Bin Mohamad Nazri Mohamad Nizar Bin Mohamad Nazri Pembantu Pertanian G17 09-2221148
Kemaskini Terakhir: Khamis, 18 Januari 2018 - 10:17am